FAQ + Kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš Email (povinné)

Predmet správy

Vaša sprava

Čo je to graffiti ?
Voľnú definíciu graffiti si môžete prečítať v tomto ČLANKU >>

Koľko to stojí ?
Graffiti nie je lacná záležitosť. Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný, takže ku každému projektu pristupujeme inak, podľa potreby. Záleží na veľkosti povrchu, na ktorý sa má maľovať. Od množstva použitého materiálu a samozrejme od komplikovanosti prevedenia danej maľby. Rozpočet celého projektu sa môže vyšplhať do desať, až státisícov.

Naozaj Vám za prácu musíme platiť ?
Ak ste firma-prevádzka a chcete vyzdobiť priestory, v ktorých ponúkate svoje služby, alebo chcete graffiti použiť ľubovolným spôsobom ako doplnok-dekoráciu niečoho, je to samozrejmé. Projekty, na ktorých sa podielame sú však rôznorodé, pri charitatívnych akciách (wokrshopy pre deti a pod.) vyžadujeme iba uhradenie nákladov za materiál, prípadne preplatenie cesty-ubytovania.

Čo viete namaľovať ?
Vieme namaľovať takmer všetko, ale vždy vo svojom štýle. Povedzte(napíšte) nám svoju predstavu a my ju po svojom spracujeme. Venujeme sa tejto činnosti dosť dlho nato, aby výsledok našej práce mal požadovanú úroveň.

Čo nemáme radi.
Nemáme radi hlúpe požiadavky a preto si vyhradzujeme právo odmietnuť projekt, ak s ním nebudeme úplne stotožnení.

Čo máme radi.
Voľnú realizáciu a priestor pre prevedenie našich malieb bez zbytočných obmedzení.

Začo je nutné zaplatiť
Platíte za materiál, prácu (nápad+prevedenie), prípadne cestu, ubytovanie atď. ak sa jedná o projekt mimo Bratislavy. Náš nápad / naše know how je vždy originálne, aj keby sme 2x namaľovali tú istú predlohu, vždy to bude jedinečná originálna maľba. Každý writer má totiž svoj štýl, tým sa naše práce odlišujú od ostatných writerov. Každý writer rovnako ako každý človek vidí danú vec inak a teda ju aj inak namaľuje.

Ste príliš drahí, iní to spravia lacnejšie !
Áno, určite Vám to iní “umelci” spravia lacnejšie. Graffiti však nie je šablónová práca, vždy je to iné. My máme za sebou roky “tréningu”, teda skúseností, schopností, taktiež originálne nápady a za tieto skutočnosti si pýtame svoju cenu.

Koľko to trvá ?
Všetko záleži od veľkosti a komplikovanosti maľby. Čas sa však pohybuje zväčša od 2 do 12 hod., pri väčších projektoch aj niekoľko dní.